Türkiye Sohbet Siteleri

Türkiye Sohbet Siteleri

Türkiye Sohbet Siteleri

Türkiye Arkadaşlık Siteleri,Türkiye Tanışma Siteleri,Sohbetzirve.ComTürkçe Sohbet,Türkiye Sohbet Siteleri Türkiye Chat Siteleri olarak Türk toplumuna yakışır şekilde ahlaki kurallara uygun seviyeli sohbet hizmetleri sunmaktayız,

Burada kurallar demişken huzurlu ve seviyeli bir ortama sahip olan ve güvenilir arkadaş sitesi hizmetleri veren sitemizde her sohbet sunucusu,nda olduğu gibi bizimde kendimize göre bazı site kurallarımız bulunmakta ve her ziyaretçinin bay bayan fark etmez bu kurallarımıza uymaları zorunluluğu bulunmakta.

Sohbetzirve.Com Sohbet Kuralları

Sohbetzirve.Com Sohbet Kuralları nedir öncelikle seviyeli sohbet ve saygılı iletişimlerin kurularak site içerisindeki huzuru korumak.

Sohbet genelinde ziyaretçilerimizi rencide etmeden argo küfür hakaret içerikli sözler sarf edilmeden sohbet edilmelidir.

Sohbetzirve.Com Cinsel sohbet hizmetleri vermeyen normal arkadaşlık sitesi ve sitelerimize bu yönde arayışları olan insanların giriş yapmamaları gerekir,cinsel içerikli rumuzlar kullanılmamalı ve site içerisinde bulunan odalarımız buna özel odalarda dahil seviyeyi aşan cinsel konuşmalar ima yolu ile bile olsa yasaktır ,aksini uygulayan kişiler ise yönetim tarafından sitelerimizden uzaklaştırılarak girişleri yasaklanacaktır.

Chat odaları içerisinde Türkiye cumhuriyetini,yönetimdeki siyasileri eleştirmek her hangi bir şekilde siyasi konuşmalar yapılması ortamda gerginlik yaratacağından dolayı uyulması gereken kurallarımız içerisindedir.

Sohbet odaları genelinde özel odalarda başka sitelerin adlarını  telaffuz etmek reklam yapmak yasaktır.

Skype Telefon numarası ve bunlara benzer özel bilgi paylaşımlarınız kendi güvenlikleriniz adına yasak olan kuralların arasında bulunmaktadır.

Site içerisinde bulunan ziyaretçileri bazı konularda tehdit içerikli arkadaş olmaya zorlamak özel odalarda konuşmakta ısrarcı davranmak kesinlikle yasatır.

Özel odalardaki ikili görüşmelerinizin sohbet geneline yada üçüncü şahıslara yansıtılması kişileri zor duruma düşüreceğinden yasaktır.

Site içerisinde bulunan görevli arkadaşlarla tartışmak olumsuz  olaylara uyarı aldığınız zaman gereksiz polemiğe girmek yasaktır.

Sohbet odası,nda büyük harfler kullanmak renkli yazılar yazmak flod yapmak yasaktır.

Sitelerimize katıldığınız an almış olduğunuz rumuzları şifreleyerek başkaları tarafından kötü amaçlı kullanılmasını engellemek adına önem taşımakta ve Şifreli olan nik şifrelerinizi başkaları ile paylaşmamanız kurallara aykırıdır.

Sohbetzirve.Com +18 sohbet odaları olarak 18 yas altı bay bayan kişilerin sitelerimize giriş yapması ve sunucumuz içerisinde bulunması yasaktır.

 

 

 

 

 


Makale yazarı: admin admin

Görüntüleme: 68 defa

Kategori: Blog, Genel

Yayınlanma Tarihi: 21 Aralık 2020

10 Yorumlar
KaLadze61

Emeğinize sağlık


MaviLi

Guzel bir calışma olmuş. Emeğinize sağlık


Furkan

Kalemine emeğine sağlık.


Gökhan

Emeğine sağlık.


KaanOzkan

Sizleri çok seviyorum iyiki varsınız hep daha iyiye gitcez hep beraber olcaz


iLSu

Emeğine yüreğine sağlık


Okan

emeğinize yüreginize sağlık olsun güzel çalışma olmuş çok teşekkür ediyorum


KivanC

Harikasiniz teşekkürler.


MuSTaFa

eMeklerinize Sağlık


Kaan

Emeğine yüreğine sağlık


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo