Sohbet ve Kahve

Sohbet ve Kahve

Sohbet ve Kahve

Sohbet ve Kahve Çoğu kadının vazgeçilmezidir Kahve ve Sohbet. Kimisi sabah uyandığında kahvaltı etmek yerine kahvesini yudumlayıp ayılmayı bekler. Bir aşk gibi yudumlarken kahve chat konusunda belirlemiş olur beyninde.

Bir Fincan Kahve ile Sohbet, Kırk yıl deyimi vardır Kahvenin bu zamanda mümkün mü?

Kahve sohbet

Biz de çoğu zaman hayatın akışından sıkılıp kendinizi internete sosyal medyalara Instagram olsun WhatsApp olsun olsun sanal Odalar olsun muhabbetler sohbetler chat bunlar artık günümüzün akışında güzel rutin bir işmiş gibi günlerce saatlerce zaman harcaya biliyoruz ve bizler şu korona virüsü yüzünden yeni nesil adıyla covid 19 hayatımızı Tabii ki olumsuz etkilemekte

eskisi gibi dostlarımız da oturup sohbetlere edemesek de bir araya gelen esek de yine de görüntülü bir şekilde kahvelerimizi karşılıklı içe biliyoruz gün gelir Elbette bu kötü günleri ayları unuturuz atlatırız elbirliğiyle yapmanız gereken adetlerimizi harflerimizi unutmamak ve bizler saygı sevgi çerçevesi içerisinde sanal da olsa kişiliğimizi kaybetmemek.

ve benzer insanoğlu Tiryakisi olmuşuzdur hem sevincimiz de hem üzüntümüz de kahveyi o kadar çok benimsemiş iz ki hayatımızdan kahve istediğimizden vazgeçemiyoruz önceleri Osmanlı zamanında kahve chat yasaklanmış insanları etki altında bırakıyor diye bağımlılık yapıyor diye yani kötü düşünülmüş öyle söyleyelim

ama yine de seni olmuş 2020 ve biz hala kahveye Sevginizi Aşkımızı veriyoruz sohbet odalarında muhabbet esnasında birbirinize kahveler ısmarlıyorUz çayları ısmarlıyorUz.

Sohbet odaları,chat odaları,muhabbet odaları oyun odaları Radyo keyfi bunlar artık bizim ünlük ev işi yaparken İşte çalışırken Android telefonlar olsun masaüstü bilgisayarlar olsun hep açıktır hem işimizi yapıyoruz hem yemeğimizi hazırlıyoruz hem işyerimizde yapmanız gereken görevleri yaparken mutlaka Gözümüz sohbet odalarında oluyor.

Bir şarkı vardı hatırlar mısınız sevgili Muazzez Ersoy’un söylediği dediğin bir şarkıdır sözleri de manidardır Tabii anlayabilene şarkının sözlerinde diyor ki Bir Fincan Kahve Olsam Kırk Yıl Hatırım Vardır diye bir cümle geçer günümüzde ve eski zamanlarda kahve gerçekten de insanların doğal akışında mevcut sabah kahvaltısında kahvesini içerken dostları ile beraber oturup kafelerde eskisi gibi olmasa da yine de Zorlu zamanlarda Yasaklarda bile kurallar çerçevesinde yüzümüzde maske Elimizde eldiven yine de karşılıklı oturup kahvemizi çayımızı içe biliyoruz ve bu kötü günlerin en kısa zamanda yakın bir zamanda çok kayıp vermeden Başımızdan def edeceğiz inşallah Allahım herkese herkesin ailesini Çocuklarını ve sevdiklerine korusun

Sohbet ve Kahve

 


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 58 defa

Kategori: Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Eylül 2020

4 Yorumlar
Furkan

Kaleminize sağlık çok güzel yazı.


Amca001

Harika yazı emeğinize sağlık hocam


KaLadze61

Emeğinize Sağlık


TeaR

Geçmişte bu güne gelen ve asla değişmeyecek bir eylemdir sohbet. Kıymet, emek, dostluk, arkadaşlık ve dahasını içinde barındıran. Belkide şanslı kişilerden de biri olmuş olabiliriz yazınızda bahsetmiş olduğunuz kahveden içip te kırk yıl hatırı olan.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo