Sohbet Ve Kader

Sohbet Ve Kader

Kaderimiz ne ise onu yaşarız sorgusuz sualsiz sadece öylesine yaşarız..

Bugün böyle karışık bir şeyler yazalım bence ne dersiniz bazen gerekli oluyor çünkü artık burası benim günlüğüm gibi bir şey oldu aslında beni bilenler tanıyanlar artık yazdıklarım dan ruh halimi bile anlıyor oldular yapacak pek birşeyim yok aslında ben de boyleyim tamamen özgün yazarken yaşadıklarım veya yaşayamadıklarımı ele alıp yazıyorum.

Evet ne demiştim giriş cümlemiz de kaderimiz ne ise onu yaşarız evet kader deriz ve kabullenip yaşamaya devam ederiz. Bir gün hayatınızın  bir sohbet sitesi ile değişeceğini düşünebilir miydiniz düşünemezdim ama öyle olduğunu anladım ve gördüm aslında hayat demeyelim de duygularınız düşünceleriniz hayatınızın  odsk noktası diyebiliriz. Sohbet sitesinde kendinizi sohbetin içerisinde bulduğunuz ve ortama alıştığınız zaman birde hayatınıza kardeşiniz dostunuz dediğiniz kişiler girmiş ise eğer  işte oradan kopamazsınız her ne yaşıyor olsanızda oradan ayrılamazsınız. Üzüldüğünüz zaman mutsuzken gitmek istersiniz artık yeter dersiniz gitmelisin üzülüyorsun farkında değilmisin dersiniz kendinize ama işte gidemezsiniz bırakamazsınız çünkü verdiğiniz bir emek ve en önemlisi de kardeşiniz sırdaşınız dostunuz vardır bırakabilinir mi asla her anında yanında olan birini veya birilerini bırakamazsınız dusersinizve birlikte kalkarsanız. Sohbet sitelerin belki de en güzel  yönü budur gerçek dostunu gerçek kardeşini bulmaktır. Sanal sohbet odaları veya sanal deyip basitlendirmek ne kadar doğrudur  ki orada ki insanların hepsi gerçek karakteri kişilikleri düşünceleri kötü yönde olan insanlar kendilerini belli ediyor bir süre sonra bakıyorsunuz ki sohbetinizin boşa gittiğini anlıyorsunuz ve hayatınıza o kişilere yer edindirmiyorsunuz.

Kaderimizi yaşamak sohbet sitelerinde bir farklılık göstermiyor sohbet siteleri ile de bütün duygularınızı yaşıyorsunuz aslında işe bu yüzden basitlendirmemek gerekiyor. Sohbetlerinizi doyasıya yapın değer bilen kıymet bilen kişiler ile sohbetleriniz daha çok anlam kazanacaktır.

Sizlerde sohbetlerinize değer kazandırmak istiyor iseniz eğer  ailemize katılıp kendinize şahane dostlar edinebilirsiniz. Google ile yada playstore  ile bizlere ulaşabilirsiniz sohbetzirve.com yazmanız yeterli olacaktır. Sonrasında sohbetin tadına varmanız yeterli dir keyfinize eglencenize bakın ve gerisi sizler için önemli  olmasın.

Tıklayarak Sohbete Bağlan

              Tıklayarak Sohbete Bağlan


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 52 defa

Kategori: Blog, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Mart 2021

3 Yorumlar
Zelis

Emeklerinize sağlık


iLSu

Emeğine yüreğine sağlık


Furkan

Emeğine sağlık kardeşim.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo