Sohbet Ve Aşk

Sohbet Ve Aşk

Sohbet ve aşk diye bir başlık atmak istedim dün de paylaştığım yazım da söylemiştim yarın devam edilebilir bir konu diye ve biraz duygularımız da ki düşünceleri yazalım mı ne dersiniz bence olabilir. Sanal sohbet odaları ile aşk yaşamak cümle tuhaf mı geldi size peki biraz açıklayalım biraz düşüncelerimizi paylaşalım o zaman şöyle bir giriş yapabiliriz sanırım sanal sohbet odaları ile aşk yaşanır mı evet yaşanır karşınıza çıkan kişi her nerede olursa olsun  yanınızda olabildiği zaman ve en önemlisi güvenilir biri olduğu sürece evet o aşkı doyasıya yaşayabilirsiniz.  Sohbet etmeye başladığınız zaman size karşınızdaki insan eğer doğru kişi ise bunu sizler bir şekilde anlarsınız ve hissedersiniz.

Hissetmek en güzel duygular arasındadır bence birini hissetmek yada  bir düşünceye sahip olduğunu hissetmek işte o zaman en güzel duyguyu yaşamış olursunuz. Sohbet siteleri ile bu duyguları da fazlasıyla yaşayabilirsiniz belli bir zaman geçtikten sonra güvendiğiniz, inandığınız, hissettiğiniz zaman işte o zaman sizin yaşadığınız bu duygu sanal da kalmıyor real hayatınıza girmiş ve çok güzel bir noktada yer edinmiş oluyor ve sizler buna belki de huzur diyebilirsiniz evet huzurdur sohbeti, muhabbeti, eğlenceli tavırları, keyiflendirmesi her bir hareketi her bir davranışı size artık huzur gibi gelir ve onu huzur diye adlandırabilirsiniz artık çünkü o sizin huzurunuzdur. Huzur kelimesi özel bir kelimedir bana göre herkes için söylenmez herkese yakıştırılmaz bu yüzden tek bir kişi hak eder o kelimeyi.

Sanal sohbet odalarına karşı ön yargılı olan bir çok arkadaşımız vardır haklılar mı evet haklılar çünkü burada artık çok az sayıda iyi insan kaldı karakteri düzgün insan her zaman çıkmıyor maalesef bu yüzden eğer sizlerde ön yargılarınızı yıkmak istiyor iseniz eğer tabi ki de ailemize katılmanız yeterli olacaktır. Bizler burada bir aileyiz ve biz bu aileyi kurmak için özenle çalıştık diyebilirim birlik ve beraberlik içerisinde çok güzel bir aile ortamı oluşturduk ve şimdi sizlerde ailemize katılmak isterseniz yapmanız gereken tek şey google ile bizlere ulaşmaktır sohberzirve.com yazarak bizlere ulaşabilirsiniz yada play store  ile uygulamamızı sohbetzirve.com yazara indirebilir ve her nerede olursanız olun aramıza sohbetimize her daim katılabilirsiniz.

Tıklayarak Sohbete Bağlan

Tıklayarak Sohbete Bağlan


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 52 defa

Kategori: Blog, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Mart 2021

3 Yorumlar
iLSu

Emeğine kalemine sağlık


Zelis

Emeğnize Kaleminize sağlık...


Furkan

Emeğine sağlık kardeşim.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo