Sinop Sohbet Odaları

Sinop Sohbet Odaları

Boztepe burnu üzerine kurulmuş olan Sinop doğal güzellikleri  ve tarihi yapısıyla gezilecek görülecek şehirlerimizden biridir. 9  ilçesi olan Sinop nüfus yoğunluğu merkezde toplanıp en sakin olan ilçesi ise Saraydüzü’dür. Sakin yerler şu sıralarda herkesin dikkatini çeken yerler oluyor.Eşsiz güzelliği ile Sinop’u değerli kılan Atatürk’ün Samsuna çıkmadan önce Sinop’a uğramasıdır. Atatürk’ün “Ne olurdu Sinop’un yarı güzelliği Ankara’da olsaydı” sözü ile Sinop’a olan hayranlığını bu sözü ile belirtmişti. Sinop’a gidenlerin ilk durağı Sinop kalesi oluyor sonrasında gezilecek yerleri olan İnceburun deniz feneri şehrin önemli noktalarından olup Erfelek şelalesi,Boyabat kalesi,Balatlar kilisesi,İnaltı mağarası,Hamsilos koyu vs gibi olan yerleri herkesin dikkatini çekip gidip gördükleri yerlerdir. Sinop’u gidip gezen gören kişiler mısır çorbası Sinop sofralarının olmazsa olmaz bir başlangıç yemeği ve Sinop mantısını yemeden geriye dönmediklerini her zaman dile getirmişlerdir.Sinop insanları cana yakın ve sohbetleri şahane insanlardır. Sinop sohbet odalarımız da Sinoplu arkadaşlarımızdan yeterince öğreniyoruz güzelliklerini ve sohbetlerinize sohbet katıyorlar eğlenceli ve keyifli sohbetleri ile aramıza katılan Sinoplu arkadaşlarımızı iyi ki aramıza gelip bizimle eğlenceli ve kaliteli sohbetlerini paylaşıyorlar. Sinop sohbet odaları ile tanıdığımız arkadaşlarımız çoktur oraların güzelliklerini dinledikçe gidip görme duygusu oluşuyor kim bilir belki bir gün gidip Sinop’un eşsiz güzelliğine de şahit olur.Gece hayatlarını festivallerini mutfağını gezilecek yerlerini şuan az da olsa öğrenmiş ve bilgi sahibi olmuş oldum diyebilirim sizlere arkadaşlarımızın sayesinde ufak ta olsa bilgileniyoruz.

Sohbet Odaları

Sanal sohbet odaların da tanıştığımız arkadaşlarımız sayesinde aslında her illerimizi  kültürlerini gelenek ve göreneklerini mutfaklarını eğlence yerlerini gezilecek yerlerini her şekilde öğrenebiliyoruz bir bilgi sahibi oluyoruz ve bu bizler için gerçekten güzel bir imkan oluyor gittiğimiz zaman açıkçası çokta yabancılık çekmemiş oluyoruz.Bu güzel dostlarımızı sohbetlerini kaybetmemek gerekir sanal sohbet ortamında tanımış olabiliriz fakat bunu real hayatımıza taşımakta bizlerin elinde sanal da kalmasın dostluklarınız. Sinop sohbet odaları ile sohbetlerimize tüm Sinoplu arkadaşlarımızı bekliyoruz. Adresimiz bellidir  seviyeli ve kaliteli ortamımızda eksik olan sadece sizlersiniz sizler ile birlikte sohbetlerimiz eğlenceli ve daha da güzel olacaktır.

Tıklayarak Sohbete Bağlan

Tıklayarak Sohbete Bağlan


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 33 defa

Kategori: Blog, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021

12 Yorumlar
baL

emegin icin ellerine saglik


MusTaFa

Emegine saglikk reissss


Faruk

Emeğine sağlık


BerduŞ

Sinop'un komşusu Samsunlu biri olarak gezme fırsatı buldum bahsettiğiniz gibi harika bir yer.. Emeğinize sağlık.


KaanOzkan

En iyi makele yazan arkadaşım elllerin dert gormesin kalemine sağlık dusuncene sağlık kısacası her şeyine sağlık emeğine sonsuz tskr Ederim...


iLSu

Emeğine yüreğine sağlık


bLack

2 senedir eğlence kalmadı gidip geziyoruz bol bol chat yapıyoruz denize giriyoruz kuzeyin yıldızıdır sinop


Okan

Emeğine sağlık olsun teşekkür ederim


SekiL

Gidip gezicez inşallah :) Emegine saglık


Furkan

Emeğine sağlık kardeşim.


EbruLy

Gidip görülebilir yerler arasinda


KaLadze61

  • emeğinize sağlık


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo