Sanal Sohbet ve Odaları

Sanal Sohbet ve Odaları

Canınız sıkıldı ve gidecek sohbet edecek yakınınız da bir arkadaşınız yok ne yapsam diye düşünürken sanal sohbetin içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Sohbet odaları sayesinde çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Bunların kimisine güven duyabilirsiniz kimisine de güvensizlik duyarsınız bu sanal ortam dediğimiz kavramın maalesef ki kanunudur. Herkesin iyi ve güvenilir olmasını bekleyemezsiniz ne kadar az sayıda iyi insanlar olsa da sohbet odalarında maalesef kötü kişilerin daha doğrusu art niyetli kişilerin sayısını çok daha fazla oluyor ne yazık ki. Bu yüzden bazen kime güvenip kime güvenemeyeceğinizi anlayamıyorsunuz böyle olunca da nasıl sohbet etsem kime nasıl davransam düşünceleri içimizi kaplıyor açıkçası bu duygular bu düşünceler bizlere fazlasıyla yer ediniyor ama bir sohbet odasına bağlandığınız zaman ve orası sizin için doğru yer olup olmadığını biraz gözledikten sonra bu düşüncelerden az da olsa sıyrılıyorsunuz. Bunun için biraz zaman gerekiyor açıkçası bu zaman kavramı içerisinde dostlukları arkadaşlıkları sohbetleri gözlemiş oluyorsunuz aslında bu sizler için çok güzel ve doğru bir zaman kavramı olmuş oluyor.

Sanal Sohbetler

SOHBET

Sohbet kavramını dile getirirsek herkesin sohbet anlayışı farklıdır diye düşünüyorum. Kimisine göre sohbet gelişi güzel vakit geçirmek için yapılan bir eylemdir. Bazılarına göre de dostluklarının arkadaşlıklarının pekişmesi için sohbetlerini daha içten yapmaları gerektiğini düşünürler ve doğru olanda aslında budur sanırım çünkü hayatınızda yeni dostluklara yeni arkadaşlıklara yeni sohbetlere yer vermeniz gerekir. Her zaman aynı kişilerle sohbet etmek bizleri belki de bir tık yorabilir. Nasıl neden diyeceksiniz bazı arkadaşlıklar da dostluklar da maalesef ki yargı dediğimiz kavram işin içine girebiliyor. Bir derdinizi sıkıntınızı anlattığınız zaman bakıyorsun ki dost dediğin kişi seni yargılıyordur bu nasıl oluyor dediğiniz zaman işin içine doğru ve yanlış seçim girmiş oluyor işte bu yüzden doğru seçim yapmanız için ve hayatınızdaki yenilikleri tazelemek için sanal sohbet dediğimiz bu ortamı kullana da biliriz her zaman real hayatımızda doğru kişilerin karşımıza çıkacak diye bir kanunu yoktur. Sanal sohbette de karşımıza gerçekten güven veren ve dostluğu ile sizin her daim yanınızda olduğunu hissettiren insanlar vardır. Sizlerde bu kişilerden bu duyguları hissetmek istiyor iseniz eğer sunucumuza davetlisiniz.

Tıklayarak Sohbete Bağlan

        Tıklayarak Sohbete Bağlan


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 82 defa

Kategori: Blog, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Şubat 2021

8 Yorumlar
Kaan

Emeğine kalemine sağlık


iLSu

Emeğine yüreğine gönlüne sağlık


MusTaFa

emeklerine sağlık sayın yazar arkadasım :))


Mustafa

Emeğinize saglik :))


Başak

Emeğine KaLemininize Saglik.


Furkan

Emeğine sağlık kardeşim.


KaLadze61

Emeğinize sağlık


Sinan

Sosyal medyada tanıştıgım insanlardan hep agzım yandı ama bu sitede oyle bir sorunla karşılaşmadım kimligim ve bilgilerm tamamen gizli kalıyor artık hep burdayım


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo