Sanal Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Odaları

Sanal Chat,Sanal Arkadaşlık,Sanal Sohbet Ağları,Sanal Sohbet Odaları, SohbetZirve.COM Sohbet ailesi olarak en seviyeli sohbet en kaliteli sohbet âlemı tesis etmek için elimizden geleni strüktüryoruz siz saygınlık dostlarımızıda aramızda görmekten mutluluklar duyarız

/ping rumuzunuz İnternet angajmannız kötü ise veya o an irc ağında muta dürüstışında bir aksaklık evetşandaçyorsa bu serverdan ne derece sürede karşılık almış olduğunızı öğrenmek kucakin bu komutu kullanabilirsiniz. Gecikme bilgisi saniye cinsinden dideükecektir.

Eger sizi sik sik memoservden mesaj göndererek rahatsiz fail biri varsa ve siz bile memo mesajlarina ihtiyaciniz olmadigini düsünüyorsaniz bu komutu kullanmalisiniz bu sekilde bütün memolari ignore edebilirsiniz.

Ha arkadaşlar Sanal Sohbet Odaları sitesinde bir çok zat ile sınırsız keyifli bir sohbetin

Boydak vakitlerinizi en güzel şekilde değerlendirebileceğiniz sohbet odalarında yeni insanlarla tanıdıkmak ve arkadaşlıklar inşa etmek derunin oluşturulmuş bir sohbet sitesidir.

Ara sıra geç saatlerde bir telefonla ulaşabileceğiniz kişilere ihtiyaç duyarsınız ancak bu her vakit olabilir gayrimümkün. Bu durumlarda kendinizi yalnız hissetmeyeceğiniz ve her an ulaşabileceğiniz sohbet telefonları ihtiyaç çabucak yanınızdadır.

Hasetn her saatinde bir telefonla ulaşabilirsiniz. Problemlerınızı paylaşabilir ve her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı olan gönül belası ortaklarınızla tanıdıkabilirsiniz. Her sorunuzu paylaşarak ucretsiz sohbet et süjeşarak rahatlayabilirsiniz.

Canınız sertldığında, hususşacak kimsem nanay dediğiniz anlarda telefonda sohbet hattı bir arama derece uzağınızda.

Bir içtimai giriş düğmesini kullanarak ilk posta giriş yaptığınızda, mahremiyet ayarlarınıza gereğince içtimai giriş sağlayıcısı aracılığıyla paylaşılan tutum umumi profil bilgilerinizi toplarız.

Dertleşmek istediğin her an nezdinde olacak ve seninle filhakika bile özel olarak ilgilenecek bayanlarla hangi gsm hattını kullanırsan kullan hemen sohbete esasla. Her nereden olursan ol şiddetlica kontrol şansın var.

Soru 3: 30 sn müddet ile Cikolata nickinin invite ile beni helpdesk hatına çağırmasını çelmek isterim ve Cikolata nickinin yazdıklarını kanalda görmek istemiyorum_?

NOMEMO /nickserv takım nomemo on

/msg nickserv kaş kill on/off (çalışkan geçirmek veya dönem dışı terhis etmek muhtevain) Komutu kullanıldığında kayıtlı bir rumuz ile giriş mimarilırsa 60 saniye içinde şifresi girilmmesi yerinde rumuz ile

ŞİFRE kısmına daha önceden Nick’ inizi kaydederken kullandığınız şifre girilir. şayet şifreyi sağlıklı girerseniz, NickServ’ den şifrenizi haklı girdiğinizi ve teşhismlandığınızı bildiren bir ileti kırmızıırsınız.

Sanal Chat,Sanal Arkadaşlık,Sanal Sohbet Ağları,Sanal Sohbet Odaları, SohbetZirve.COM Sohbet ailesi,Sohbet Chat Odaları,Sohbet Sitesi,Sohbet Odası,Chat Odası,Chat Sitesi,Ortamchat,Ortamsohbet,Duygusohbet,Masalsohbet,huzursohbet,

Sitemize katılmak için aşağıdaki ücretsiz sohbet programını indire bilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobil.mekansizin.com

Sanal Sohbet Odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 158 defa

Kategori: Chat Siteleri, Genel, Sohbet, Sohbet Chat

Yayınlanma Tarihi: 20 Nisan 2022

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50