Sanal Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Odaları Aşk tadında sanal sohbet ne güzel bir cümle dimi. Bu konuyu biraz açalım isterim sevgi nedir sizce? Bence sevgi kişilerin birbirine olan saygıdan gelip aşka dönüşen bir duygudur. Sohbet aşkı da saygı sevgi bekler her zaman sohbet edeceğin zaman bunu aşkla yapman saygıyla devam ettirmek her zaman daha asilcedir çünkü saygından çıkmamış olacaksın buda en güzelidir zaten.

Peki sanalda aşk neyi ifade ediyor sizlere bilemem ama aslında benim düşüncem şöyle ki sanal aşkı reel aşkı bunu ikiye ayırmak ne kadar doğrudur bence doğru değil. Bazen görmeden dokunmadan da çok güzel sevebiliyor insan bu bir gerçektir bence. Bunu kim inkar edebilir hatta aramızda inkar eden varmı acaba şuan..

Aşk tadında sohbet huzur verir mutluluk verir bizlere her zaman böyle olmasa da genelde bu böyledir.

Herkesin belli bir yaşantısı vardır ve kimisi mutludur kimisi üzgündür kimisi gülerken kimisi ağlıyordur.Önemli olan umudunu kaybetmemektir bir gün her şey güzel olacaktır ve yaşananlar bizlere tecrübedir..

Sanal sohbette de aslında bu böyledir üzülürsün sevinirsin ve yaşanan her şey tecrübe olur bizlere. Karşında ki insana inanmak istersin güvenmek sevmek bunlar çok basit şeyler değiller ama insanlar sanal sohbette olduğunu duyunca basitleştiriyorlar ve bunu neden niye çünkü güvenilmezmiş neye göre kime göre reel hayatımızda çok mu güvenilir insanlarımız var sanki..

Sanal sohbeti reele dönüştürebilmekte bizlerin elindedir.Bazen karşına gerçekten güven veren biri çıkar ve onu kaybetmek istemezsin reelin olur senin işte buda paha biçilemez bir duygudur..

Sanal sohbet diye basit görmemek lazım. Sanal da tanıdığın biriyle kardeş gibi olabilirsin veya arkadaş dost ya da sanal sohbet sayesinde tanıdığın sevdiğin aşık olduğun biriyle evlenebilirsin bile bu yüzden fazla küçük görmemek lazım bu ortamları.Unutmayalım ki her şey saygıdan gelir saygımız bizimle olduğu sürece her şeyi kaliteli hale getirebiliriz keyifli mutlu huzurlu bir ortam her zaman sanal sohbet sayesinde bizlerle olabilir.Hiç bir şeyi anlamadan dinlemeden yargılamamak lazım sanal deyip aman boşver demeyin ve şu bir gerçek bazılarımızda sanal sohbetini reel hayatının üstünde tutuyor bunu unutmamak lazım ve ona göre davranmak her zaman mantıklıdır.

Saygılarımızla..


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 71 defa

Kategori: Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Aralık 2020

6 Yorumlar
Gökhan

Emeğine sağlık.


Başak

Emeğine Sağlık Yeterince Açıklayıcı Olmuş Sunucumuz..


KivanC

Emeğine Sağlık.


MuSTaFa

Aynen eLinize SagLık


KaLadze61

Emeğinize Sağlık


Kaan

Emeğine sağlık güzel olmuş::)


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo