Sanal Chat Odaları

Sanal Chat Odaları

Sanal Chat Odaları

Sanal chat odalarının bizlere kattığı düşünceler değerler var mıdır diye düşündüğümüz zaman aklımıza gelen ilk şey nedir diye sorsam kim neler söylemek ister merak ediyorum aslında. Benim sanırım aklıma gelen şey dostluklar arkadaşlıklardır. Chat odalarında karşınıza bilmediğiniz tanımadığınız kişiler çıkıyor ne ismini ne kendinizi tanıyorsunuz hiç bir bilginiz yok karşınıza sadece bir nick var aslında o nickin içerisinde ki insan kimdir nasıl biridir ne sever ne sevmez hangi birini bilebiliyoruz ki sadece  bir bakmışsınız sohbeti size iyi gelen biri oluvermiştir hayatınızda.

Chat odasına girme sebebiniz olabilir mi?  ya da sohbetinizde huzur bulma sebebiniz olabilir mi ? peki sizce hangisidir bir kişinin sohbeti size iyi geliyorsa bırakmak ister misiniz. ? Ben  kendi düşüncelerimden biraz bahsedeyim sizlere o halde sunucu ya girersiniz ve karşınıza biri veya birileri çıkar bazıları can olur bazıları dost bazıları arkadaş yada kardeş dediğiniz kişiler olur bunlarda birer tanesi hayatınız da yer edinir çünkü hayatınıza çok sayıda arkadaş alabilirsiniz dostunuzda olabilir kardeşiniz de ama aşk denilen şey hayatınızda bir kişiliktir. Siz şimdi bana diyorsunuzdur sanal chat odaların da aşk olur mu ne diyorsun sen evet doğru diyorum bazen hayatınızda bir dokunuş olur gerek sohbetiyle gerek düşünceleri ve fikirleri ile işte bu yüzden sohbetiniz size keyifli ve huzurlu gelmeye başlar. Sohbet etmek istediğiniz kişiler hayatınızda  hep var olsun onları kaybetmemenizi dilerim sanal veya real ne fark ediyor ki düşünceleriniz hisleriniz fikirleriniz davranışlarınız  aynı değil mi sohbet odasında sohbet edeceksiniz diye kendinizi değiştirmeye gerek duymayın.

 

Sanal Chat Odaları

Sanal Chat Odaları

Chat Odaları

Sanal Chat Odaları ile sohbet yaparken kendinizi sevin sanal sohbet odalarında karşınızdaki kişilere değer verin tabi ki de ama unutmayın ki önceliğiniz her daim kendiniz olsun. Sizler sohbet yapmaktan keyif alın üzüntü değil sizi üzen herkesi etrafınızdan uzaklaştırabilirsiniz her şey bizlerin elinde bunları unutmayın. Seviyeli ve kaliteli chat odalarımız da bizlerle sohbet etmek için yapmanız gerek tek şey adresimize tıklayıp sohbetimize katılmak ve sohbetlerimize eğlence keyif ile yaptığımız bu ortamda şahane dostlar arkadaşlar ve kardeş dediğimiz insanları hayatımıza aldığımız noktada her daim bizlerle olmanız dileğimle.

Tıklayarak Sohbete Bağlan

Tıklayarak Sohbete Bağlan


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 62 defa

Kategori: Blog, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Ocak 2021

12 Yorumlar
baL

emegine saglik tatlim


KaanOzkan

Emeğine dusuncene kalemine sağlık çok güzel olmuş ;))


SekiL

Emeğine sağlık güzel paylasim


EbruLy

Dediğim gibi herkes değerlidir ve herkesi sunucumuza bekleriz.


iLSu

Emeğine yüreğine gönlüne sağlık


Faruk

Emeğine kalemine sağlık


Okan

eline emeğine sağlık olsun çok teşekkür ediyorum


MusTaFa

emeklerine Saglık Reis Sen Bu işi Biliosun :))))


KaLadze61

  • Emeğinize sağlık


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo