Google Chat Odaları

Google Chat Odaları

Sohbetini bilsen nasıl özledim.. Dediğiniz kişiler var mıdır.?

Sadece özlersiniz onunla sohbet etmeyi dertleşmeyi mutluluğunuzu, mutsuzluğunuzu paylaşmayı özlersiniz ve işte o zaman sohbetinizin ne kadar ds değerli olduğunu anlarsınız. Elinizden ne gelir ki kaderinizi yaşarsınız sadece özlediğiniz özlem duygusu yanınız da kalır ama o sohbeti çok nadir yakalarsınız artık her zaman özlediğiniz sohbet sizinle olmaz. Çok değer verdiğimiz sohbetler bu sohbetlerin sahipleri vardır kimisine arkadaşça kimisine dostça kimisine ise yüreğiniz ile kalbiniz ile değer verirsiniz. Yüreğiniz ile kalbiniz ile verdiğiniz sizin için değerli olan sohbet size uzaklaşmıştır ve siz sadece kader deyip beklersiniz. Belki bir gün hani olur ya belki bir gün..

Mobil sohbet odaları, Ücretsiz sohbet, Sohbet siteleri, Sohbet odaları, Google sohbet odaları, Google Playstore Sohbet, chat odaları

Chat odaları bizlere sohbetin en güzel hallerini gösteriyor aslinda her zaman kötü  şeyler görmekten yorulduk mu belki de fazlasıyla chat yaparken hayatımıza giren insanlar chatin bizlere sunduğu güzel insanlardır. Kötü karakterli insanların her zaman hayatımızdan uzak tuttuk öyle değil mi.? Bunu yapmasaydık chat odalarının ne anlamı kalırdı ki her zaman kötü şeyler yaşasaydık chat sitelerinden soğuduk artık girmek chat yapmak istemezdik. Bizlerin karşısına her zaman iyi insanlar çıkmadığı doğrudur sanal chat ortamında yaşanılan olumsuzluklar fazlasıyla vardır elbette ama kimin eline ne geçiyor bunu düşünmek lazım neden yani huzurlu guvenlibir chat yapmak varken neden diken üstünde huzursuz chat yapalım neden insanlar bu kadar kötü olabiliyor. Sanal chat odalarında böyle insanlara ne deniyordu klavye delikanlısı bunuda anlamış değilim aslında.  Real hayatınızda  ne iseniz nasıl bir kişilikte iseniz sanal chat odalarında  da aynı şekilde olmalısınız. Kişiliğiniz den karakterinizden vazgeçmeyin burada farklı görünmek hayatınıza bir şey katmaz aksine hayatınızda yaşayacağınız güzellikleri alıp götürüyor.

Google Chat Odaları

Google chat odaları ile hayatınıza güzellikler katabilir ve yeni arkadaşlıklar dostluklar edinebilir ve sohbetinizi güvenli, seviyeli, kaliteli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kendinize uygun bir chat sitesi bulmaktır.

Tıklayarak Sohbete Bağlan

           Tıklayarak Sohbete Bağlan


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 37 defa

Kategori: Blog, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Nisan 2021

2 Yorumlar
KaanÖzkan

Harika bı çalışma olmuş.kalemine sağlık


iLSu

Emeğine yüreğine sağlık


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo