Doğum Günün Kutlu Olsun Kaan

Doğum Günün Kutlu Olsun Kaan

Sinan – Doğum günün kutlu olsun Kaan’cım ihtiyarlığa attığın bu adımda sağlıklı bir ömür diliyorum

Başak – Doğduğun günden beri hiç Gülmediğin Kadar Gülmen Ve Hiç Sevilmediğin Kadar Sevilmen Dileğimle Mutlu Yıllara Kaan cim.

BaL – Kaan mmmm Canim Abim Doğum günün Mutluluk sağlık ailen ve sevdiklerin ile nice senelere seni tanıdığım için çok Şanslıyım seni çok seviyorum

Okan – Kaan üstadım yeni yaşın sana sağlık huzur mutluluk Saadet getirsin nice yıllara doğum günün kutlu olsun inşallah.

BerduŞ – Çok fazla tanımasam da seviyeli sohbeti ile gönülleri fetheden bir adam olduğunu söylemekte bir sakınca görmüyorum güzel insan. Yeni yaşında sağlık, huzur ve esenlikler diliyorum. Ad günün kutlu olsun.

Zelis – Sevgili Kaan seni bir kez dinlediğim yayın dışında çok tanıma fırsatım olmadı ama Best-Fm ailesinde birlikte yol alacağımız zaman içerisinde, umut ediyorum ki güzel bir arkadaşlık kurarız ve zamanla birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı buluruz. Diliyorum ki, Yeni yaşın sana sağlık huzur ve hayattan beklediğin hakkında hayırlı olacak her şeyi avuçlarına bıraksın. Nice Mutlu Senelere Nihan

MusTaFa – Hayatı yenecek kadar güçlü hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun  Kaan Reis

ZenCefiL – Sevgili dostum doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle mutlu huzurlu olman duasıyla

Senin gibi bir dostu tanıdım için mutluyum saygılı ve seviyeli iyi bir dinleyici sohbeti hoş kendi bir o kadar naif sanal ortam olsa da kimseyi kırmamaya dökmemeye özen gösteren bir kişiliğin var insanlara değer veren değer görensin İnsanın güvenip hayatını açtığın da pişman olmayacağı bir dost deseler Kaan derdim Hayat karşına hep iyi insanlar  çıkarsın  benim güzel dostum.

KaLadze61 –  Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Kaan’cım

AdanaLı – Aldığın Nefes Ömrüne Ömür katsın Mutlu yıllar Kaan

Taner – Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin Kaaaaaaaaaaaaaan doğum günün kutlu olsun.

KaanOzkan – Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

 

FesLegen – Sayın çok değerli.. Sapa sağlam ciğerliii.. Bazen üzüntülü bazen kederliii… Su gibi akan Şimşek gibi çakan oduniskomm.. Her zaman mülayim bir o kadar sakin..  Kalbimin en değerli yerinde Aladdinin sihirli lambasının için de saklamış olduğum muhterem varlık.. Dünyanın büyük bir eksiklikten kurtulduğu o gün gelmiş çatmış IYI KI DOĞDUN KAAANISKOMMM

Furkan – Kardeşim Kaan’ım yol arkadaşım can dostum senin ne anılarımız var bu sanal dediğimiz gerçek dünyada üzüldük sevindik beraber mücadele ettik beraber yürüdük beraber düştük beraber kalktık rabbim tırnağına taş değirmesin her zaman mutlu ol nice sağlıklı mutlu huzurlu senelerin olsun canım kardeşim..

iLSu – Kaan’cım senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey. Sen benim en zorda kaldığım anda bile düşünceme izinsiz girip, tüm kötü düşünceleri temizleyen ve yerlerine umut eken kişisin. Bir çok arkadaşım dostum oldu benim ama her seferinde tek tek darbe yedim hepsinden ama sen gerçekten gözü kapalı güvendiğim insanlardan biri oldun en keyifsiz anımda bile sen vardın karşımda. Beni öyle bir neşelendirdin ki, bütün sorunlarımı bana unutturmakla kalmayıp hayata farklı gözle bakmama imkân tanıdın. Uzun zaman önce tanışmıştık birlikte onca eğlenceli zaman geçirirken, çok kötü günlerimizde oldu. Lakin hep biz yan yana olmayı başardık Şimdi yanında olup bu mutlu günü öyle kutlamak isterdim ama maalesef ki uzağız 🙂 Araya kilometrelerce mesafeler girmiş olsa da, aynı güneşin etrafında dönüp, aynı gökyüzünün altında olduğumuz sürece biz birlikteyiz. ama yine de  Mutluluğumuza engel değil mesafeler. Kimseye benzemeyen minik kalbin, hiçbir zaman kötülük düşünmeyen yüreğin hep bizimle beraber olsun İyi ki tanımışım en değerlim en kıymetlim.  Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın dilediğinden çok daha güzel olsun iyi ki doğdun iyi ki varsın seviliyorsun.

EbruLy – Nerden başlasam neler yazsam nasıl kısaltsam yazacaklarımı inan bilmiyorum. Yazmaya başlarsam sonu gelmez 🙂 Şöyle başlayayım o halde Seninle ilk tanıştığımız gün geldi de aklıma ne güzel bir gündü eğlenceli ve keyifli tanıştığım gün ve şuana kadar hiçbir pişmanlığım yok ne güzeldir bu duygu anlatamam mesafeler var aramızda ama bizim aramızdaki bağ bu mesafeleri görmez bunu da bilirim senin sözün vardır benimde sözüm vardır sözlerimiz tutulur bundan da eminim. Kaan iyi ki tanımışım seni iyi arkadaşım dostum sırdaşım her şeyim diyebilirim senin için bu kelimeyi herkes yanlış anlayabilir ama anlaşılmasın bunu da dip not düşeyim J Her anım da yanımda olduğun için ve olacağın için yargılama dan şartsız koşulsuz hayatımda yer aldığın için ve ağladığımda düştüğümde beni her defasında kaldırdığın için negatif düşüncelerimi hayatımdan çıkardığın için beni benden daha iyi tanıdığın için  teşekkür ederim sana. Doğum günün kutlu olsun yüreği gönlü güzel insan seviliyorsun iyi ki bizimlesin iyi kilerin en güzellerisin yazmaya devam ederim ama yeterlidir gerisini zaten biliyorsun seviliyorsun canım nice sağlıklı huzurlu musmutlu senelerin olsun. Yıldız Tilbe yi seversin bilirim o yüzden Yıldız Tilbe nin bu güzel şarkısı senin için gelsin keyifle dinle.

Doğum günü mesajı


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 94 defa

Kategori: Blog, Röportaj

Yayınlanma Tarihi: 04 Şubat 2021

4 Yorumlar
iLSu

İyiki Doğmuş Canımın içisi :)


Furkan

İyi ki doğmuş iyi ki bizle aslan kardeşim.


KaLadze61

İyiki doğdun güzel kardeşim


Sinan

Doğum günün kutlu olsun ihtiyar :)


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo