Chat Odalarımız

Chat Odalarımız

Chat odalarımızın ne kadar iyi yönleri var ise maalesef ki kötü yönleri de olabilir. Her zaman karşımıza iyi insanlar çıkmıyor keşke her şey iyi olsa hayatımız da kötü hiç bir şey olmasa mesela ama bu maalesef ki mümkün olamıyor. Sohbet etmek için sanal sohbet odalarımızı kullanıyoruz neden mi günlük yaşadığımız streslerden bir an uzak kalmak isteriz kahvemizi alırız ve sohbetlerimize başlamak isteriz tam bu sırada sohbetinizi etkileyen bir şeyler olur anlayamazsınız bir kişi bile sohbetinizin size verdiği huzuru elinizden almaya yetebiliyor maalesef ama bu sizlerin sohbet etmek keyfini bozmasına izin vermeyin iyi şeylerin arasında kötü şeylerde olabiliyor işte doğanın kanunu bu sanırım bazen dersiniz kendinize belki de demiyorsunuz dur ama ben bazen inanın diyorum neden mutluluk bu kadar uzak olabiliyor neden peki iyi niyetiniz den dolayımı ya da saflığımız dan dolayımı hangisi mümkündür inanın şuan ben de bilemedim bunu fakat şöyle ki sanal sohbet odaların da mobil sohbetlerinizde fark etmiyor siz ne iseniz nasılsanız yine aynı kalın  kalmalısınız ki insanlar sizlerin iki yüzü olduğunu düşünmesin kişiliğiniz  önemlidir. Yalana neden başvurur ki insan anlamıyorum yalan sizleri nereye kadar götürebilir nereye kadar varacaksınız ne yapacaksınız düşünmelisiniz. Ahmet isen Ahmet sindir Ayşe isen Ayşe sindir bunun bence ötesi berisi yoktur sen sensindir sanal diye kendinizi değiştirmeye hiç gerek yok. Chat yapmak için kendiniz olun yeterlidir.

Chat

Peki dostum dediğiniz kişiler size hayatınız da yanlış yaparsa sizleri yalnız bırakırsa mesela bilemedim doğrusu şuan ne yaparız yada ne yapmalıyız dost dediğiniz insanlar hayatınızda var ise mümkün olduğu sürece hayatınızda tutun ama dikkat edin ki arkanızdan vurup gitmesinler bunları yaşamadık mı tabi ki de yaşadık yaşıyoruz da Sanal diye herkes kendinden uzaklaşıyor ama bilmelisiniz ki siz real de nasıl iseniz sanalda da aynı olmalısınız ki insanlar sizleri doğru tanısın yanlış tanımanın hiç bir kimseye faydası olmayacağını düşünüyorum açıkçası şimdi siz diyeceksiniz ki ne oluyor neler oluyor inanın bir şey olduğu yok bende bazen buna üzülüyorum işte  hepimiz aile kavramını çok güzel yansıtıyoruz ve buna uymalıyız ailem dediğiniz birileri var ise onları sımsıkı tutmak gerekir biz burada bir aileyiz ve inanın her biriniz aile kavramı içinde çok değerlisiniz. Sizlerde eğer aile kavramını yaşamak isterseniz ailemize davetlisiniz.

Tıklayarak Sohbete Bağlan

                  Tıklayarak Sohbete Bağlan


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 95 defa

Kategori: Blog, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2021

7 Yorumlar
MusTaFa

Eline saglik reis hayirli haftasonlarimiz olsun guzel calisma


Okan

emegine kalemine sağlık çok teşekkür ediyoruz


MaviLi

Emeğine sağlık.


iLSu

Emeğine yüreğine gönlüne sağlık


Chikkaa

Cok guzel yazmissin!


KaLadze61

Emeğinize sağlık


KaanOzkan

Sohbet etmek isteyen herkesin istediği gibi tatlı hoş bir yer dir sohbet sitemiz buyurun sizde gelin ;)). Emeğine sağlık


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo