Çanakkale Sohbet Odaları

Çanakkale Sohbet Odaları

Çanakkale Sohbet Odaları

Çanakkale  hem maneviyatı hem de doğal güzelliği ile şahane illerimizin arasında bence birinci sıralardadır.2 sene önce gidip görme imkanım olduğu için kısaca Çanakkale den bahsetmek istiyorum sizlere. Çanakkale boğazını Truva atını şehitliklerimizi müzelerimizi aynalı çarşımızı  gerçekten gidip görülmesi gereken bir yer yakından gördüğün zaman inanın ki her şey daha da gözünüzde canlanıyor her birinin  yaşanmışlığını biliyoruz gerek okuduğumuz kitaplardan gerek okulda gördüğümüz tarih derslerinden Çanakkale hakkında bilgileri almış olduk fakat bu yetmiyor  gerçekten gidip görülesi yerler arasında birinci sırada olması gereken bir ilimizdir. Merkezinde bulunan aynalı çarşısını saat kulesini truva atını görmelisiniz. Kordonu  yaz akşamları şahane oluyor diyebilirim size cıvıl cıvıl çay bahçeleri ile güzel ortamı olan kafeleri ile akşamları sohbet in ve muhabbetin tam yeri diyebilirim sizlere gidip görmeniz ve yaşamanız gerekiyor Çanakkaleyi. Gelibolu ya geçtiğimiz zaman ise maneviyatın en derinliklerine gittiğinizi fark edeceksiniz yerlere bile basmaya çekiniyor o an insan şehitlikleri tek tek gidip gezdiğimiz zaman dualarımıza eşlik ettikleri için inanın size  şunu söyleyebilirim ki ben Gelibolu da kendimi kaybetmiştim o maneviyatta o duyguda o  hikayelerini okuduğumuz olarlar küçük yaşta şehit düşen anne yavrularının hikayeleri inanın bizleri alıp götürüyor çok farklı bir maneviyat ve his var Gelibolu da ve oradan ayrılmak istemiyorsun.

Çanakkale sohbet odaları

Çanakkale sohbet odaları

Chat Odaları

Çanakkale sohbet odaları ile Çanakkale den bay ve bayan arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Seviyeli ve kaliteli sohbet odalarımız sayesinde bu sohbetlere çok yakınsınız. Aslında farlı kişilikte insanlar ile arkadaşlık kurduğunuz zaman bazen düşünceleriniz de değişebilir. Çanakkaleli arkadaşlarımız sunucumuzda bizlerin yanındalar ve sizlerde bizlerin arasına katılabilirsiniz.İnsanlarının ne kadar sıcak kanlı samimi olduklarını gidip gördüğüm için bunu gönül rahatlığı ile sizlere söyleyebiliyorum. Sohbet etmek daha keyifli bir hal alıyor hele de sohbetin yanında birde çay var işe tamamdır o sohbete doyum olmaz. Sanal sohbet odalarımız da seviyeli ve kaliteli sohbetler etmek istiyorsanız sunucumuzu tercih edebilirsiniz.Çanakkale sohbet odaları ile yeni arkadaşlıklar dostluklar edinip  sohbetlerinize keyif eğlence güven ve saygı katın.Herkesi bu güzel ortama sohbetlerimize bekliyoruz. Adresimiz bellidir.

Tıklayarak Sohbete Bağlan

Tıklayarak Sohbete Bağlan


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 33 defa

Kategori: Blog, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 14 Ocak 2021

11 Yorumlar
BerduŞ

Sayenizde gitmesek bile kafamızda canlandırdığımız, genel bilgi birikimine sahip olduğumuz güzel memleketlerimizin tanıtımını yapma fikri çok hoş olmuş emeğinize sağlık..


Faruk

Emeğine kalemine sağlık


iLSu

Bugünde Çanakkale'ye geldik yarında bize bekleriz :) . Emeğine yüreğine sağlık.


SekiL

Evet yaşadığım en güzel şehir Şehitler diyarı. Emeğine sağlık


Furkan

Emeğine sağlık kardeşim.


Okan

Emeğine sağlık olsun teşekkür ediyorum


bLack

Sohbet odamıza bekliyoruz bütün çanakkaleli hemşerilerimizi


MusTaFa

reis ellerine saglık döktürüon haa :D massallah


baL

emegine saglik cnm


EbruLy

Kesinlikle tekrar gitmek istiyorum


KaLadze61

  • emeğinize sağlık


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo