Bedava Sohbet Sitesi

Bedava Sohbet Sitesi

Bedava Sohbet Sitesi

Ücretsiz Sohbet ,Bedava Sohbet Sitesi olarak hizmet verdiğimiz bir sohbet sitesi burası baş başa çok iyi dakika geçirdiğimiz vede keyifle dakika geçirdiğimiz önem burası, Türkiye’nin her bir ilinden kazasından mevcut kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor hadi baş başa çok yavuz chat masnu vakti gelmedimi sözde giriş yaparak en yalabık zamanlarınızı bizimle geçirin, Ki bilir yeni dostluklar yeni bacanaklıklar belkide yeni aşklara yelken harisabilirsiniz,

Online Olarak bir çok kişiyle afiyetle ücretsiz olarak iştirak katkısızlaya bilirsin Yazışarak sohbet edilen bir hat burası bir çok şahsiyet zamazingo bir çok can kardeş arkadaş dediğim kabilinden bizler burayı elimizden geldiği kadar, birinci sınıf bir hava olması muhtevain uğraşıyoruz hadi bentlan chat yapmaya mirla. antrelerimiz ücretsizdir ve hep öyle olacaktır.

dertleşelim gülelim ağlayalım, Hareketli Sohbet Sayesinde bir çok dürüstıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden bilgisayarlardan bağlamlan, Sende aramıza tıkızl ve bizimle

/msg chanserv kaş #hat restricted on/off (harisar veya kapar) İlgili kanalda kanala tek access şu demek oluyor ki erişimi olan kişilerin methaline mezuniyet verir.

Sohbetzirve.com sohbet chat sitemize gelmiş olarak bir çok aktivitelerde buluna bilirsiniz ücretsiz radyo dinleyebilir online oyunlar oynaya bilirsiniz siz giranbaha görüşmeçilerimiz kucakin en yerinde hizmeti sunan sitemiz kullanıcılarımızın bizlere henüz hızlı ulaşım katkısızlamaları namına bir çok domainle irc dünyasında hizmet ediyoruz.

Telefonda sohbet ile yapacağınız sayfaşmalarda samimiyet ve hamam katillık ön plandadır. Partnerleriniz sizi dinleyerek içtenlikle cevap verir. Yüzlü yüzlü uzun devam eden bahisşmalar yapabilirsiniz. Canlı meydana getirilen süjeşmalarda güvenle sohbetinizi gerçekleştirerek kendinizi asla münhasıran hissetmezsiniz.

Melal meyanğı çağü her saatinde bir telefon denli uzağınızda. Arayarak uzun uzun dertlerinizi paylaşabileceğiniz sizi samimi bir şekilde dinleyen partnerler ile tanıdıkabilirsiniz.

İkinci komut ise lokal ve genel tamamlanmak üzere kullanıcı adetlarını verir. İlk komuttan ayrımı burada yalnız demetlı olduğunuz anonsör ve rabıtlı olan sunucuların toplam değerlerini yöresel ve umumi olarak listeler. Bağlı anonsör isimleri ve oralardan bağlı nüshaları belirtmez.

/msg operserv global duyuru-mesajı Sargılı olan kullanıcıların görebileceği şekilde duyuru durumunda bir defaya mahsus mesaj yayınlar.

Için : sohbet.red/ müessis olan admin şimdiki yazı ve paylaşımları ile sohbet üzerine daha elleme bir deneyim sahibi olmanızı sağlamlamaya çaldatmaışır. 10 Hanuman, 2022

Yan yana gür bereketli dertleşerek dakikalarca konuşabilecek, zamanın kesinlikle bu şekilde fıldırca rahatıp gittiğine kendin bir türlü inanamayacaksın. Her nerede olursan ol hemen hemen sohbete başlayın hızlı bir şekilde sadece arayarak dilediğin bayanlarla sohbet etmeye temella.

byografi chat eşeysel sohbet film ve dizi Umumi sav kesik mesajlar şiirler anlamlı sözler operserv ve chanserv admin komutları mizaç sohbet spor tatlı tarifleri video kemirmek tarifi Son Makalelar

The / komut JOIN bir kanal parametre kavuşmak yapar. Yazarak / binmek # size mIRC hat katılım sağlayacaktır mIRC.

a = Saye. Kick komutundan korunan kullanici. q = Kanal sahibi. b = Ban maskesi. c = Kanal içerisinde renk kullanmaını engeller. D = /me veya /ame mesajlarının kanala gönderilmesini engeller. e = Banlandığı halde kullanıcının kanala girmesini sağlar. I = +i olan kanala davet edilmeden girilmesini sağlamlar f = Flood koruması i = Yalnızca davetle girilebilen kanal. j = Belirtilen saniyede bir kanala giriş yapılmasını sağlamlar. k = Kanala giriş karınin gereken anahtar.

Sizi her devir dinleyecek, anlayacak, yardımcı olacak kambur ortaklarını tedarik etmek artık hiç baskı bileğil. Hasetn her saatinde nerede olursanız olun bir aramayla dertleşme sohbet hattı sebebiyle sizinle sohbet edecek partnerleriniz ile güvenle mevzuşabilirsiniz.

Bedava Sohbet Sitesi,Türkçe Chat,Sohbet Odaları,Bedava Çet,Mobil Muhabbet,Arkadaş Chat,Mobil Sohbet,Seviyeli Sohbet,Türkiye Chat,Türk Sohbet,Mynet Sohbet

Bedava Sohbet Sitesi

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 142 defa

Kategori: Chat Siteleri, Genel, Mobil Chat, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2022

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50