Arkadaşça sohbetler

Arkadaşça sohbetler

Arkadaşça sohbetler ve arkadaş kelimesi sizler için ne anlama geliyor merak etmiyor değilim aslında. Arkadaş kavramı bana göre bizlere iyi gelen bir kavramdır. Sanal sohbet odalarında bir veya birden fazla arkadaşın olabiliyor bunlarla eğlenceli sohbetleri gerçekleştirebiliyor keyifli bir ortamda mutlu olabiliyorsunuz. Bu ortamlar bizlere mobil ile çok yakın oluyor ve bizler yeni arkadaşlar için bir sunucuya bağlanmamız yeterlidir. Arkadaş kavramı bazıları için sadece öylesine bir kavramdır arkadaşlıktan da öte dostluklar vardır bazılarımızda ve biz bu arkadaşlıkları sanalda tanıyor olabiliriz ama arkadaşlığımız dostluğa dönüşüyor ve real hayatımızda yer edine biliyorlar. Canın sıkıldığı zaman kahve içmek istediğin zaman yanında olması gereken arkadaşların olmalı hayatında seni umursamayan kişileri hayatından uzak tutmalısın zaten böyle kişilikte bir insana da arkadaş kavramını veremeyiz dimi. Hayatınız da 3 bilemediniz 4 tane sağlam arkadaşınız dostunuz olmalı her düştüğünüzde sizi kaldıran ağlarken güldüren mutluyken yanınızda mutsuzken yanınızda olan dostlarınız olmalı sizler için her şeyi yapan gözü kapalı sizlere güvenen ve asla arkanızdan vurmayan dostlar her zaman güvenilir dostlardır.

Arkadaşça sohbetler

Sohbetler

Sizlerin yanında olmayan arkadaşı ne yapmasınız ki her zaman yanınızda olması gereken arkadaşlarınız olmalı bir sırrınızı bir derdinizi onun muş gibi sırtlanmalı derdinize ortak olmalı her şekilde sizinle olmalıdır. Sanal sohbet odalarında böyle dostluklar var mıdır acaba diye sorduğunuzu hissediyorum evet kesinlikle vardır. Bende ilk sanal sohbet odaların da takılmaya başladığımda sizin gibi soruyordum kendime bunun cevabını uzun yıllar sonra aldım aslında evet gerçekten dost dediğiniz kişiler arkadaş dediğiniz kişiler varmış bunu öğrendiğiniz  zaman arkadaşça sohbetlerin ne kadar da güzel olduğunun farkına varıyorsunuz. Aslında her anınızda yanınızda olmalarını istediğiniz kişiler  sizin aileniz gibi oluyor her şekilde her şeyi paylaştığınız için o diyalog inanın ki anlatılmaz sadece yaşanır diyebilirim sizlere.

Sizlerde kendinize arkadaşça sohbetler arıyor iseniz eğer hayatınızı dost dediğiniz kişiler ile paylaşma zamanı geldiyse buna sunucumuzdan ulaşabilirsiniz çünkü ben hayatımda ki dostlarımı burada buldum ve inanın ki benim için sanal değiller asla her zaman real olarak kalacaklardır.

Tıklayarak Sohbete Bağlan

       Tıklayarak Sohbete Bağlan


Makale yazarı: adminx

Görüntüleme: 99 defa

Kategori: Blog, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Şubat 2021

9 Yorumlar
iLSu

Emeğine yüreğine gönlüne sağlık


Okan

emegine sağlık olsun çok teşekkür ediyoruz


KaanOzkan

Merhaba gene harika bir yazı ve gene harika bir sunum harikasın


Kaan

Emeğine kalemine sağlık


MusTaFa

Eline emeğine yüreğine sağlik


Furkan

Kalemine sağlık kardeşim.


Başak

Emeğine Sağlık.


KaLadze61

Emeğinize sağlık


Sinan

Yeni arkadaş partner bulabilmenin tek adresi burasıymış geçte olsa farketmiş oldum artık hep buradayım


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet ~ sohbet odaları
Radyo